Okolica

Atrakcje Zakopanego

Najbliższe otoczenie Baron Zakopane

Wybierając nasz dom jako miejsce swojego pobytu, mogą być Państwo pewni, że z łatwością dotrą do wszystkich najważniejszych atrakcji Zakopanego w bardzo krótkim czasie. Do ścisłego centrum Zakopanego, czyli na deptak Krupówki jest niecały 1 km drogi. Przystanki bus jadące w różne strony są kilka minut od domu. W okolicy znajdą Państwo również wiele restauracji, muzeów oraz obiektów sportowych np. COS, skocznię narciarską Wielką Krokiew i stoków narciarskich.

Zwiedzanie

Atrakcje turystyczne Zakopanego

Szeroka oferta turystyczna Zakopanego to jeden z największych jego atutów. Dzięki łatwym i dogodnym połączeniom Busów możemy zostawić swój samochód i szybko przemieścić się w interesujące nas miejsca. Najbliższe naszego domu Baron Zakopane znajduje się wejście do Tatrzańskiego Parku Narodowego, kierującego w stronę Kuźnic a stamtąd kolejką można wjechać na Kasprowy Wierch lub wejść pieszo na wiele tras turystycznych na wspomniane wcześniej góry, Nosal, Czerwone Wierchy czy też Giewont.

W niedalekiej odległości znajdziemy również muzea i miejsca kultury tj. Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego, Galerie sztuki znamienitych Zakopiańskich artystów. Idąc do ścisłego centrum Zakopanego, czyli na najsłynniejszy w Polsce deptak, czyli Krupówki, znajdziemy wiele małych atrakcji turystycznych dla każdego.

 

Wyprawy piesze

Tatry dla każdego

Zakopane to wyjątkowe miejsce i każdy znajdzie coś dla siebie, szczególnie jak chodzi o trasy piesze, jak i rowerowe. Różnorodność w postaci długości i stopnia trudności jest niesamowicie ważna, dlatego wybierając nasz dom jako miejsce noclegu w Zakopanem ułatwi to dotarcie na początki tras. Łatwa i prosta w zrozumieniu komunikacja bus zabierze Państwa tam gdzie chcecie, i będziecie mogli podziwiać niesamowite widoki naszej Polskiej Tatrzańskiej przyrody.

Białe szaleństwo

Stoki Narciarskie w Zakopanym

Wszyscy wiemy, że Zakopane to zimowa stolica Polski, a co za tym idzie znajdą Państwo wiele zimowych tras narciarskich, stoków narciarskich (Nosal, Koziniec, Kasprowy Wierch), skocznię narciarską Wielką Krokiew oraz lodowiska amatorskie i profesjonalne dostępne w COS.

Baron Zakopane już czeka na Państwa kontakt

Sprawdź dostępność terminu rezerwacji